Estetik Ameliyat Fiyatları Ne kadar?

A+
A-
Estetik Ameliyat Fiyatları Ne kadar?

Estetik Ameliyat Fiyatları

Estetik ameliyat fiyatları birçok farklı etkene göre değişmektedir. Hastaların hem hayat kalitesini artırmak hem de daha iyi bir görünüme sahip olmalarını sağlamak hedefiyle günümüzde birçok estetik operasyon başarılı şekilde uygulanmaktadır. Estetik ameliyatların fiyatları öncelikle uygulanacak yöntemin kapsamına göre belirlenmektedir. Bunun dışında birçok unsur fiyatları etkileyen faktör olarak belirlenmektedir.

Rinoplasti (Burun Estetiği) Nedir, Fiyatı Ne Kadar?

Estetik ameliyat fiyatları arasında rinoplasti uygulamalarının ücretleri ilk sırada yer alıyor. Rinoplasti olarak anılan bu yöntem halk arasında burun estetiği olarak tanımlanmaktadır. Burun şeklinin birçok farklı nedene bağlı olarak veya doğrudan estetik amaçlı değiştirilmesini sağlayan bir dizi yöntemleri kapsamaktadır.

Bu uygulamanın maliyetini etkileyen temel faktör ise uygulamaya yapacak doktor ve klinik/hastane ile kullanılan malzeme ve ekip giderlerinin tamamı olarak sayılmaktadır.

( 15.000 tl – 60.000tl )

 

Göğüs Küçültme ve Büyütme Estetiği Ameliyatları Fiyatları Ne Kadar?

Memede estetik ameliyat fiyatları operasyonun niteliğine göre belirlenmektedir. Temelde iki farklı türü bu kapsamda öne çıkmaktadır. Meme büyütme ve meme küçültme ameliyatı yaygın iki yöntemdir. Meme küçültmede hastaların farklı nedenlere bağlı olarak sarkan veya normalden büyük memelerinin küçültülerek dikleştirilmesi sağlanır. Büyütmede ise silikon yöntemleri ile hastaların daha büyük göğüslere sahip olması sağlanmaktadır.

Fiyatlar bu yöntemlere göre değişiklik gösterecektir.  ( 7.000tl – 20.000tl )

 

Pembe Estetik (Diş Eti Estetiği) Fiyatları Ne Kadar?

Yüz estetik ameliyatı fiyatları kapsamında gülüş tasarımı ve diş estetiği ilk sırada anılabilir. Pembe estetik olarak bilinen diş etlerine yapılan estetik uygulamalar, uygulama yöntemine ve işlemin yapıldığı yere göre değişmektedir. Bu estetik yönteminde temel amaç asimetrik sorunların ortadan kaldırılmasıdır.

Gülüş estetiği açısından önemli bir uygulamadır. ( 2.500 tl – 10.000tl )

 

Fransız Askısı Fiyatları ve Öncesi Sonrası Avantajları Nelerdir?

Fransız askısı estetik ameliyat fiyatları kapsamlı bir uygulama olmasına bağlı olarak farklı maliyetlere sahiptir. Fransa’da geliştirilmiş ve farklı opsiyonlara sahip bir estetik uygulaması olan bu yöntem, içi polyesterden ve dışı silikondan oluşan esnek ipler ile yüz germe işleminin yapılmasını sağlayan yöntemdir. Yüz germe işlemi için tercih edilen bu malzemenin durumuna göre fiyat farkları görülebilir.  ( 7.000tl – 10.000tl )

 

Karın Germe Estetik Ameliyatı Fiyatları Nelerdir?

Karın germe estetik ameliyat fiyatları listesi estetik birçok uygulamada olduğu gibi yine birçok değişken göz önünde tutularak belirlenmektedir. Fazla kiloların verilmesinden sonra veya gebelik sonrasında kadınların yaygın olarak yaşadıkları sarkmalara karşı fazla yağ ve dokuların düzenlenmesi ve gerdirme işleminin yapılmasını sağlar. Bu yöntem, estetik ameliyat fiyatları arasında her bütçeye uygun şekilde hesaplanabilmektedir.

 

Dudak Dolgusu Uygulaması ve Fiyatı

Kalıcı dudak dolgusu fiyat ve özellikleri ile diğer dudak dolgusu yöntemlerine göre daha pahalı olmaktadır. Ancak fiyatlar işlem sırasında kullanılacak malzemelere ve uygulama kapsamında göre fiyat belirlenmektedir.

Daha dolgun bir dudak görünümüne kavuşmak isteyenler ister geçici dudak dolgusunu ister kalıcı dudak dolgusunu tercih edebilmektedir.  ( 2.000tl – 8.000 tl )

 

Göz Kapağı Düşüklüğü (Blefaroplasti) Fiyatı Ne Kadar?

Blefaroplasti ücretleri eğer SGK kapsamında devlet hastanesinde doktor önerisi ile yapılabilir. Elbette estetik amaçlı işlemlere göre değişiklik gösterecektir. Göz kapağı düşüklüğü farklı nedenlere bağlı olarak gelişebileceği için işlemin yapılma nedeni ve yapılacağı yer fiyatların belirlenmesine önemlidir. ( Ortalama 5.000tl – 18.000tl )

 

Liposuction Fiyatı Nedir?

Liposuction fiyatları vücudun farklı noktarlarından vakum tekniği ile yağ aldırma işlemlerini kapsar. Bunun için uygulama bölgesi ve yöntem burada maliyet açısında belirleyicidir.

Yağ aldırma işlemleri için hastalar liposuction yöntemi ile farklı ücretler ödemektedir.

( 2.000tl – 15.000tl )

 

Ortalama Botoks Estetik Ameliyat Fiyatları Ne Kadar?

Yüz botoksu öncesi sonrası uzun süre etkisini görmek ve sorun yaşamamak için tercih edilecek malzemelerin kalitesi son derece önemlidir. Bu durum ise fiyatları etkileyen temel faktördür. Botoks fiyatları günümüzde birçok farklı botoks yöntemi ve malzemesi nedeniyle değişiklik göstermektedir.

Estetik ameliyatların fiyatları arasında botoks uygulamalarının çok daha geniş bir sklada incelenmesi mümkündür. ( 1.000tl – 15.000tl )

Estetik hakkında en güncel ve en doğru bilgileri sizlere ulaştırmak için çalışmaktayız. Düzenli olarak güncellenen sitemizde tüm konuları rahatlıkla bulabilir, tercih edeceğiniz estetik operasyonla ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.