Erkekler İçin Botoks Uygulaması

A+
A-
Erkekler İçin Botoks Uygulaması

Erkekler İçin Botoks uygulaması günümüz  rekabetçi iş sahasında, erkekler, ileri doğru giden kariyerlerini riske atmamak ve daha güzel ve daha estetik bir görüntü istedikleri için artık yüz ve vücut hatlarına ileri derece de özen gösteriyorlar. ABD’de yaşan erkek vatandaşlar kırışıklıklara karşı estetik enjeksiyon tercih edenlerin sayısı, Amerikan Plastik Cerrahlar Derneği desteği ile yayınlanan 2011 raporuna göre, 2001 ve 2011 yılları arasında 260% seviyesinde olan yüksek bir artış gözlemleniyor.

 

Hızlı ve Çok Vakit Almayan Erkekler İçin Botoks Uygulaması

Bizim ülkemizde ise durum çok farklı değil. Erkekler İçin Botoks Uygulaması son 6 senedir, öncelikle dolgu ve botulinum toksin tercih etmek için kliniklerimizi tercih eden erkek hastalarımız olmaktadır. Ve sayısında ileri seviyede bir yükseliş var.

Dolgu ve botox hızlı yapılan, pratik ve vakit almayan bir uygulamadır. Bu uygulamaların iyileşme zamanı gibi bir süresi yoktur, Aynı anda sosyal yaşantısına dönme şansı verir. Bu kolaylıklarından dolayı, fazlasıyla tercih ediliyor. Fakat bazı durumlarda kadına ve erkeğe yapılan estetik uygulamalar arasında çeşitli farklılıklar olabiliyor. Bunun nedeni kadın ve erkeğin yüz ve kemik yapıları, cilt geçmişi, yaşlanma süreçleri arasında olan belirgin değişikliklerdir. Erkekler kadınlara kıyasla daha çok farkı olan bir estetik uygulamaya tabii tutulmalıdır. Erkek cildi kadınlara oranla daha kalındır. İri gözeneklere sahiptir. Çünkü erkeklerde kadınlara göre deri altı yağı daha azdır. Çok daha fazla ter üretirler. Fakat botulinum toksin ve dolgu estetik uygulamalarına dikkat edilmelidir.

Erkeklerde İlk Hedef  Maskülen Estetik

Erkeklerin yüz deri ve kemik şekilleri kadınlara kıyasla daha güçlü ve daha belirgin hatlara sahiptir. Botulinum toksin ve dolgu estetik operasyonlarında izim yapmak istediğimiz yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak, daha taze ve estetik bir görüntüyü sağlamaktır.Bu bakımdan Erkekler İçin Botoks Uygulaması pratiktir.

Bu estetik yöntemini tercih eden erkek hastalarında istediği budur. Çoğu erkek yeni, enerjik ve orantılı bir görüntü olmasını istiyor. Çünkü istekleri pürüzsüz, yumuşak, ipeksi bir yüz ya da yüksek kemeri olan bir kaş çizgisi değil. Mevcutta olanı korumak ve mutlaka maskülen çizgiden çıkmamak erkeklerin ilk hedefidir. Ve bu bakımdan Erkekler İçin Botoks Uygulaması tercik sebepleridir.

Erkeklerde Estetik Operasyonlar Ne İşe Yarar?

  • Yanaklar ve gözyaşı kanalında beliren çökmelerin giderilmesi.
  • Maskülen yüz oranlarının tekrardan ortaya çıkmasını sağlar.
  •  Mevcutta olan yüz ifadesini yitirmeden genç ve canlı bir görünüm kazanmanızı sağlar.
  • Cerrahi operasyonlara hiç gerek kalmadan vücudunuzdaki kırışıklıklardan kurtulmanızı sağlar.
  • Hızlı ve pratik olarak sonucu görmek isteyenler
  •  Kısa bir zaman içerisinde günlük hayata dönmek isteyenler.
  •  Yüz veya vücudunda ortapedik sorunu olanlar
  •  Burun üzerinde kavis ve düşüklük problemi olanlar

Medikal dolgulardan ve botulinum toksin uygulamasını tercih edebilirler.

Sitemizde bulunan diğer estetik yöntemleri için www.estetikche.com 

Son zamanlarda erkekler saç ekim yöntemlerini de fazlasıyla tercih etmektedir. Ek olarak saç ekim yöntemleri hakkında daha detaylı bilgi için https://korkmazhaber.com/ 

Estetik hakkında en güncel ve en doğru bilgileri sizlere ulaştırmak için çalışmaktayız. Düzenli olarak güncellenen sitemizde tüm konuları rahatlıkla bulabilir, tercih edeceğiniz estetik operasyonla ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.